سلام

دیروز دومادم رو از خواب بیدار کردم خیلی بی حوصله بودم و نشستیم فار*سی١ نگاه کردیم تا اینکه صبرم سر اومد و گفتم که "آخه این چه عیدی هست که از صبح تا شب باید خونه بمونم نه جایی نه تفریحی؟؟!!!!!" یه نیم ساعت بعدش دومادم پیشنهاد داد که شام بریم بیرون و بعدش هم بریم سینما.منم از خدا خواسته قبول کردمهوراسریع حاضر شدم و دومادم هم زنگ زد سینما اریکه تا ببینیم چه فیلمی رو پرده هست. بین "جدایی سیمین از نادر" و "اخراجی های 3" مونده بودیم و چون تلفن رزرو اشغال بود تصمیم گرفتیم قبل شام خوردن بریم مستقیم بلیط بگیریم و بالاخره تصمیم شوم گرفته شد و بلیط "اخراجی های3" گرفتیم.

شام برا اولین بار رفتیم رستوران "پدر خوب"تا غذاهاشو امتحان کنیم.که از نظر من و دومادم غذاهاش هیچ تعریفی نداره و اصلا خوب نیست و برا همیشه این رستوران گزینه ای برای غذا خوردن برای ما نیست. نظر شما چیه؟؟!

بعد از شام رفتیم سینما که خیلی خلوت بود و حدود 45دقیقه بعد رفتیم تو سالن نشستیم و همه جور قشر و تیپ و مدلی در سینما بودن.با 10 دقیقه تاخیر فیلم شروع شد از همون تیتراژ به دلم ننشست اما همچنان منتظر بودیم شروعش بشه تا ببینیم  چجوری هست. خیلی از بازیگرها شرکت کننده جدید بودن و تا نیم ساعتی همچنان داشتیم فیلم رو برای خودمون تجزیه میکردیم و هر 10 دقیقه به دومادم میگفتم بلند بشیم و بریم.تا اینکه دومادم هم به این نتیجه رسید که این فیلم فقط و فقط داره به شعور و دیدگاههای تعداد زیادی از مردم علنا توهین میکنه و به حالت اعتراض بلند شدیم و تکان دادن سرم به علامت تاسف از سالن اومدم بیرون و دومادم هم در حین بیرون اومدن به مردمی که نشسته بودن گفت"چطور نشستین تا دیدگاهتون مسخره بشه" دم باجه یه سری میخواستن بلیط فیلم رو بگیرن که بهشون گفتم چه فیلمی که به شعور سیاسی همه توهین میکنه و فحش میده.عصبانی

واقعا احساس کردم فشارم رفته بالا و تپش قلب گرفتم خدا رو شکر که هوای بیرون خنک بودآخ 

ساعت 12 خونه بودیم و عوضش MBC PERSIA  یه فیلم خوب گذاشته بود و اون رو نگاه کردیملبخند

از همه کسانی که خواننده این مطلب هستن میخوام که حتما قبل از دیدن این فیلم خوب در موردش تحقیق کنن تا مثل ما فشار خونشون به سقف نرسه و حتی اگه میتوانند این فیلم رو تحریم کنند و دیگران رو از دیدن این فیلم بی سرو ته و مسخره منع کنن تا به سازندگان فیلم بفهمونیم که این اجازه رو ندارن به دیدگاه و شعور سیاسی ما توهین کنند.

و در اینجا از تمامی بازیگرانی که در این فیلم ایفای نقش کردن متاسفم

چون حتما و حتما دید مردم نسبت بهشون تغییر میکنه و جایگاه سابق رو در بین مردم ندارن