پیتزا سوسیس و ذرت

سلام دوستان گلم

این شام امشبمون بود چشمک خواستم داغ داغ براتون بذارم

مواد لازم

خمیر

سوسیس

قارچ

فلفل دلمه ای

پنیر پیتزا

سس گوجه فرنگی

ذرت

پودر آویشن

ابتدا فر رو بر روی دمای 180 درجه سانتیگراد تنظیم میکنیم . چون میخواستم همه جای پیتزا از مواد پوشیده باشه دو عدد سوسیس کوکتل رو رنده کردم. قارچ و فلفل دلمه ای رو کمی تفت دادم تا آبش کشیده بشه. بعد از اینکه مواد رو حاضر کردیم خمیر را آماده میکنیم. من از خمیر نان بربری استفاده کردم و از نتیجش خیلی راضی بودم.ابتدا ظرفمون رو چرب میکنیم و چون این خمیر خیلی چسبندگی داشت خمیر رو در ظرف باز کردم و بر رویش سس گوجه ریختم و به مدت 10 دقیقه در فر گذاشتم تا پخته بشه.

بعد از 10 دقیقه ابتدا بر رویش پنیر پیتزا ریخته ، سپس سوسیس برای اینکه پیتزا خشک نشود بر روی سوسیس ها سس گوجه ریختم و بعدش کمی آویشن و قارچ و فلفل دلمه ای سپس ذرت و در آخر یه عالمه پنیر پیتزا.

و به مدت 25 دقیقه در همان دمای 180 درجه در فر گذاشتم و بعد از این ، گریل فر یا شعله بالا روشن کردم و گذاشتم رویش برشته بشه در فاصله ای که گریل رو روشن کردین بالا سر پیتزا باشین تا نسوزد.

نوش جانلبخند

/ 2 نظر / 111 بازدید
هانی

سلام به عروس خانم با ذوق و حوصله... [پلک][پلک] خوشحالم که به سایتی سر زدم که سراسر عشق و امید به زندگی ازش می باره... امیدوارم سالیان سال کنار آقا دوماد دنیا به خوشمزگی همه غذا های دنیا باشه... [گل]

هانی

مرسی مگه کجا زندگی می کنید؟؟؟[عینک]